Projektujemy inteligentne i interaktywne formularze, które działają naprawdę intuicyjnie. Nawet najbardziej skomplikowany i długi formularz zbudowany w odpowiedni sposób nie odstraszy Twojego odbiorcy, dzięki czemu wypełni go do końca i z przyjemnością wykona ostatnie zadanie – kliknie „Wyślij”. Jeśli szukasz narzędzia, które zmieni Twoją obecną ankietę papierową lub formularz online w interaktywny formularz, który sprawdzi i dopilnuje wszystkiego za Ciebie – to trafiłeś w dobre miejsce.

Czym jest
interaktywny formularz

W dużym uproszczeniu jest to formularz, który zmienia się i dostosowuje w zależności od udzielonych odpowiedzi. Bierze pod uwagę logikę biznesową, sprawdza na bieżąco poprawność wypełnianych pól a na koniec weryfikuje czy wszystkie pytania wymagające odpowiedzi zostały właściwie uzupełnione. Dobrze zbudowany formularz ogranicza do minimum pracę osoby, która opracowuje jego wyniki i przygotowuje raporty.

Możliwości naszych formularzy

Ładnie wykonany, funkcjonalny i przede wszystkim nienachalny formularz da większą szansę na uzupełnienie go przez szersze grono Państwa klientów. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom odbiorcy z chęcią wypełniają nasze formularze do końca. Oto niektóre z funkcji jakie oferujemy.

 • Spersonalizowany
  wygląd formularzy

  Zaprojektujemy wygląd formularza zgodnie z identyfikacją wizualną Państwa firmy

 • Pytania
  warunkowe

  Ustawimy widoczność i wymagalność niektórych pytań w zależności od udzielonych odpowiedzi

 • Walidacja
  formularzy

  Ustawimy punkty kontrolne, które formularz będzie musiał sprawdzić przed wysłaniem

 • Harmonogramy
  ankiet

  Możemy ustalić terminy, po przekroczeniu których, ankieta zostanie automatycznie zamknięta

 • Spersonalizowane
  e-maile

  Na podstawie bazy adresowej roześlemy spersonalizowaną korespondencję mailową z indywidalnymi linkami do ankiet

 • Podziękowania
  po wypełnieniu

  Po poprawnym wypełnieniu formularza odbiorca może otrzymywać powiadomienie na miala, lub komunikat na stronie

Co zrobić z uzyskanymi wynikami

Na etapie, kiedy mamy już dobrze przygotowany, ładnie wyglądający formularz oraz uzyskaliśmy satysfakcjonującą liczbę odpowiedzi - co zrobić z wynikami? Wyniki z wypełnionych formularzy mogą zostać przedstawione na różne sposoby. Inteligentny formularz może na przykład zwrócić proste zestawienie w formie tabelki, którą następnie będziesz mógł przeanalizowanać we własnym zakresie np. w arkuszu kalkulacyjnym.

A może, uruchamiasz podobne formularze cyklicznie, a wyniki są przygotowywane w taki sam sposób? Możemy przygotowywać dla Państwa szablon, zgodny z Państwa wymaganiami, zawierający jednakowo wyglądające wykresy i tabelki.